Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Krmení

 chef_bernese.jpg

Doma dostávala štěňátka premiové granule světové značky Royal Canin -řadu Giant Baby, upravené speciálně pro štěňata velkých plemen. Následovala řada Giant Puppy, poté Giant Junior a skončili jsme u granulí Giant Adult.

 Po nějaké době se však ukázalo, že to nebude tak úplně to pravé ořechové. Řada Giant je postavena na relativně nízké kalorické hodnotě a při zkrmování počítá s "nenasytností" velkých a obřích plemen. U takových psů pak tak snadno nedochází k zbytečnému přežírání, zatěžování kloubů a jiným problémům typickým pro velká plemena.

Caesar však příliš žravý není a dostat do něj přes půl kila granulí každý den bylo prakticky nemožné. Navíc má pravidelnou mírnou zátěž při cvičení a občas i nějakou tu střeně těžkou během soutěží a zkoušek. Po nějaké době jsme museli vyřešit zásadní problém - jak do něj dostat více živin a kalorií při podstatně menší krmné dávce.

Proto jsme přešli na ganule pro pracovní a sportovní psy v mírné a střední zátěži - Royal Canin Energy 4300.V porovnání s Giant sice vypadají trochu jako zrní vedle brambor, ale problém je vyřešen. :-) Pes konečně trochu přibral a zbaští každou porci (až na 5 - 6 granulí, asi ze zvyku.)

 

Jelikož se u granulí značky Royal Canin  přesunula výroba pro střední evropu do Polska, rozhodli jsme se hledat novou značku. Tentokráte jsem již vybírala cca z tří značek, které NEPOUŽÍVAJÍ ŽÁDNÉ OBILOVINY. Tím jsme se dostali k superprémiovému krmivu Taste of the Wild, které nabízí 5 příchůtí, kvalitní složení a Cezíkovi chutná. =)

 

Aktuální krmivo:

 

Taste of the Wild

Taste of the Wild

 

 

 

Distribuce a dovoz:

http://hladovypes.com/index.php